Schön František (Hejčín 1882 - 1976 Olomouc)
Motiv z Tunisu, signováno, popsáno a datováno vpravo dole Fráňa Schön Tunis 1928, olej/plátno (není napnuté na napínacím rámu), 35 x 49 cm, lehce poškozený rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 26.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Willibald (Willi) Karl *
- Kulturperlen Damenring
- Silber Aufsatzschale mit Glaseinsatz, Fa. Wilkens, Deutschland, um 1909